Studio Przy Lesie Anna Gratkowska

Firma

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 13
Wyświetlony: 603
Wygasa: 29-12-2018 15:51:15
Twitter:
Google+:
LinkedIn:
Telefon: 66pokaż
Dodane 29-12-2017 15:51:15

Opis

Szukasz wykonawcy strony internetowej? Chcesz założyć sklep internetowy? Zajrzyj do naszego Studia Przy Lesie - oswajamy internet, działamy skutecznie.
Kiedy w 2010 otwieraliśmy Studio Przy Lesie, cel był jasny - będziemy tworzyć strony internetowe. W 2017 roku możemy śmiało powiedzieć, że robimy znacznie więcej - oswajamy Internet.
„Nie wiem od czego zacząć” i „Kompletnie nie znam się na stronach internetowych” to stwierdzenia, które często słyszymy w czasie pierwszego spotkania z klientem. Zorganizowanie domeny, hostingu, materiałów na stronę i dalszych działań wydają się rzeczą niezwykle trudną. Podsuwamy pomysły. Opracowujemy strategię działania.
Tworzymy strony internetowe i pomagamy rozwijać działalność. Jesteśmy mili, ale też skuteczni :) Daleko nam do dużej agencji interaktywnej. Z większością naszych klientów łączą nas kilkuletnie relacje.
Jeśli szukasz wykonawcy swojej strony internetowej, nie będziesz mieć problemu, by go znaleźć. Jeśli szukasz firmy, która będzie Twoim przewodnikiem w wirtualnym świecie, nie szukaj dalej. Znalazłeś.

Informacje dodatkowe

Zakres działalności: Bezpieczeństwo, Administracja, Hosting, Strony internetowe, Sklepy internetowe
Komunikacja w języku: polski, angielski
Wystawiamy Faktury VAT: TAK

Lokalizacja

wielkopolskie, Polska
ul. Przy Lesie 5, Mieczewo, 62-022