JMANAGER Sp. z o.o.

Firma

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 14
Wyświetlony: 175
Wygasa: 31-03-2018 18:47:12
Kontakt
Facebook:
Twitter:
Google+:
LinkedIn:
Telefon: +4pokaż
Dodane 31-12-2017 17:47:12

Opis

Kompleksowa opieka nad serwisami zbudowanymi w oparciu o system Joomla: szkolenia, pomoc techniczna, administracja, consulting.

Nasza firma funkcjonuje od 2012 roku i specjalizuje się w obsłudze klientów z sektora biznesowego. Naszym głównym celem jest dostarczanie jak najlepszych doświadczeń z korzystania z systemu Joomla! CMS.

Możliwości, jakie przynoszą współczesne czasy zdecydowanie wykraczają poza sferę wyobrażeń przeciętnego klienta zamawiającego witrynę internetową.

My nie pytamy: jaką chce Pan/Pani stronę? My pytamy: jakie cele Pana/Pani firmy możemy zrealizować?

Naszym klientom nie oferujemy wykonania serwisu www - my umożliwiamy uzyskanie dostępu do wysokiej jakości wolnego oprogramowania, która pomoże w Państwa biznesie zwiększyć sprzedaż lub dotrzeć do nowych odbiorców.

Nasze usługi kierujemy do ludzi biznesu potrzebujących długookresowej współpracy z zaufanym partnerem, na którym można polegać. Nasza oferta zawiera szkolenia z obsługi systemu na różnych poziomach zaawansowania, opiekę techniczną nad działającą witryną, usuwanie awarii, naprawianie błędów, konsultacje oraz cały zakres administracji: od migracji, przez usuwanie złośliwego kodu, audyt zaplecza aż po rozwijanie funkcjonujących serwisów.

Interesuje nas to, jak wykorzystać Joomla! CMS do rozwijania platformy e-commerce.

Posiadamy nie tylko doświadczenie w obsłudze systemu Joomla!, ale również z zakresu zarządzania serwerami. Traktujemy prowadzenie tej działalności jako przedsięwzięcie interdyscyplinarne i bezustannie staramy się zdobywać nowe umiejętności.

Rok 2018 rozpoczniemy restrukturyzacją naszej firmy, aby nasze usługi mogły być świadczone na jeszcze wyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

 

Informacje dodatkowe

Zakres działalności: Bezpieczeństwo, Administracja, Hosting, Kursy i korepetycje, Strony internetowe
Komunikacja w języku: polski, angielski
Wystawiamy Faktury VAT: TAK

Lokalizacja

łódzkie, Polska
Piotrkowska 121/11, 90-430